Już od 15 lat zajmujemy się wykonywaniem posadzek oraz wylewek, między innymi w województwie lubelskim. Realizujemy zlecenia zarówno dotyczące budynków mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. W zależności od rodzaju budynku dobieramy najlepiej dopasowane rozwiązania zapewniające długotrwałe użytkowanie bez najmniejszego problemu. Posadzki są jednym z niezwykle istotnych elementów konstrukcyjnych, ale też dekoracyjnych, dlatego tak ważne jest precyzyjnie, staranne wykonanie każdego etapu pracy. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy!

Wylewki — Lublin

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem wylewek podłogowych w różnych technologiach. W zależności od charakteru budynku (przemysłowe lub mieszkalne), preferencji i potrzeb Klienta dobieramy najbardziej dopasowane rozwiązania. Posadzki stanowią niezwykle istotny element konstrukcyjny, jak również dekoracyjny każdego budynku. Doskonale rozumiemy potrzeby inwestorów, którym zależy na czasie oraz jakości. Z tego względu oferujemy posadzki i wylewki mixokretem, czyli wykonywane specjalistycznym agregatem. Ta metoda pozwala szybko, a do tego precyzyjnie wykonać wylewkę nawet w miejscu bez dostępu do sieci energetycznej. Warto zlecić ich wykonanie firmie Usługi remontowo-budowlane Jarosław Kociuba, która zajmuje się wylewkami od ponad 14 lat. Zamieszkujesz Lublin? Skontaktuj się z nam już dziś!

Posadzki mixokretem

Mixokret to nowoczesna technologia, która może zostać wykorzystana zarówno we wnętrzu budynków, jak i na zewnątrz. Świetnie radzi sobie z wodą, dlatego może zostać zastosowana również w przestrzeniach o zwiększonej wilgotności. Pod nazwą miksokretu ukrywa się specjalistyczny agregat niewymagający dostępu do sieci energetycznej, który służy do mieszania, a następnie wylewania masy. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim szybki czas realizacji, nawet na dużej powierzchni. Profesjonalne wylewki miksokretem? Jeśli szukasz fachowców, którzy podejmą się podstawowych prac budowlanych oraz remontowych w pomieszczeniach albo na otwartej powierzchni? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Tylko u nas!
posadzki mixokretem

Posadzki jastrychowe — Lublin i okolice

Jastrych to wylewka podłogowa, na której układa się później właściwą posadzkę w formie np. płytek bądź paneli. Co ważne, dzieli się ona na kilka rodzajów ze względu na materiały użyte przy produkcji. Jastrych z cementu portlandzkiego wykazuje wysoką odporność na wilgoć i ujemne temperatury — może być zatem układany w łazience, pralni czy kuchni. Z kolei jastrych anhydrytowy wyróżnia się bardzo szybkim czasem schnięcia (jest gotowy do użytku nawet już po 24 godzinach od zakończenia prac). Warto dodać, że mamy jeszcze jastrych magnezytowy, który cechuje się bardzo wysoką twardością — nadaje się zatem np. do składów, magazynów itp.

Wylewki anhydrytowe w woj. lubelskim

Nasi Klienci z województwa lubelskiego mogą również liczyć także na wylewki z jastrychu anhydrytowego, który zyskał uznanie za wyjątkowo krótki czas schnięcia. Ich rosnąca popularność wynika z szeregu zalet, które przekładają się na lepszą jakość wykonania posadzek oraz na wydajność i oszczędność czasu pracy. Wylewka anhydrytowa cechuje się dużą gładkością powierzchni, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko występowania nierówności oraz ułatwia się montaż różnego rodzaju nawierzchni, takie jak płytki ceramiczne czy panele podłogowe. Zastosowanie tej technologii pozwala na uzyskanie idealnie równych posadzek, co ma istotne znaczenie dla estetyki wnętrza i jego funkcjonalności.