Specjalnością naszej firmy jest nie tylko wykonywanie wysokiej jakości tynków (gipsowych lub cementowych), ale również tworzenie wylewek zgodnie z oczekiwaniami Klientów. W związku ze zróżnicowanymi potrzebami proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań, oferując posadzki mixokretem, jastrychowe lub też ocieplanie podłogi keramzytem. Szybki czas realizacji wylewek nawet na dużej powierzchni, pełen profesjonalizm w zakresie używanych materiałów i metod, a także atrakcyjne warunki cenowe sprawiają, że z naszych usług skorzystała już cała rzesza Klientów z Chełma i okolic. Przekonaj się sam!

Zalety posadzki mixokretem

Posadzka mixokretem, czyli technologia wykonywania posadzek z betonu za pomocą specjalistycznej maszyny – mixokreta, zdobywa coraz większą popularność w polskim budownictwie. Jest to nie tylko ekonomiczne i szybkie rozwiązanie, ale także gwarantuje wysoką jakość wykonania posadzek. Jedną z głównych zalet posadzki mixokretem jest szybkość jej wykonania. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej maszyny, która dokładnie mieszając beton w odpowiednich proporcjach, można uzyskać doskonałą konsystencję masy do wykonywania posadzek. Tak przygotowany beton jest tłoczony na powierzchnię podłoża za pomocą wysięgnika maszyny, co pozwala na znaczne przyspieszenie i usprawnienie procesu. W efekcie prace posadzkarskie przebiegają znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod.

Solidny tynk, czyli przygotowanie ścian do dalszych prac wykończeniowych

Pragniemy zaznaczyć, że zajmujemy się wykonywaniem tynków zarówno wewnątrz budynków, jak i na elewacji. Dzięki temu odpowiadamy zróżnicowanym oczekiwaniom, dostarczając rozwiązanie adekwatne do bieżących potrzeb. Chciałbyś zlecić wykonanie tynku lub posadzki mixokretem profesjonalistom? Szukasz fachowców działających na terenie Chełma? Dobrze trafiłeś. Zapraszamy do współpracy!

tynki chełm