Styrobeton

Styrobeton to zyskująca na popularności i uznaniu w branży budowlanej mieszkanka, która wykazuje lepsze właściwości niż beton – przede wszystkim jest od niego nawet 12-krotnie lżejsza. Głównym powodem, dla którego stosuje się je szczególnie przy budynkach z kilkoma kondygnacjami jest brak konieczności dodatkowego wzmocnienia stropów – właśnie, dzięki niskiej wadze. Na dodatek wykazuje kilkukrotnie lepszą izolację termiczną w porównaniu z betonem.

Gdzie wykorzystywany jest styrobeton?

Styrobeton ma bardzo szerokie zastosowanie – może służyć zarówno jako wypełnienie stropów i podłóg, jak również izolator ścian. Poza wspomnianą wcześniej wysoką izolacją termiczną, skutecznie poprawia walory akustyczne budynku. Może zostać zatem wykorzystany praktycznie w każdym budynku, gdzie dzięki swoim właściwościom zapewnia wiele korzyści.

Wylewka i izolacja ze styrobetonu

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem wylewek i izolacji ze styrobetonu zarówno dla osób prywatnych i deweloperów. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w tej technologii, zapewniamy najwyższy standard realizacji!