Tynki nakładane maszynowo to popularny sposób na ograniczenie czasu pracy w przypadku zabezpieczania dużych powierzchni, takich jak ściany, sufity czy elewacja zewnętrzna. Tynki gipsowe lub profesjonalne mieszanki (dostosowane do rodzaju i przeznaczenia pomieszczeń) nakładane w ten sposób należy następnie ręcznie wygładzić, jednak całość trwa znacznie krócej, niż podczas tynkowania ręcznego. Jako profesjonaliści dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam realizować tego typu zlecenia na terenie całego województwa lubelskiego.

Postaw na wysoką jakość tynków

Wybór wysokiej jakości tynków stanowi kluczowy element podczas procesu remontowo-wykończeniowego każdego pomieszczenia, a także zewnętrznych części budynku, dlatego naszym klientom z Lublina i okolic proponujemy stosowanie tynków, które będą stanowić podstawę trwałości i estetyki wykończenia, wpływając jednocześnie na komfort użytkowania oraz wartość rynkową nieruchomości. Dodatkowo, ma istotny wpływ na właściwości izolacyjne zarówno pod względem akustycznym, jak i termicznym. Ponadto, mogą przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii na ogrzewanie oraz chłodzenie pomieszczeń dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym.

Nie tylko tynki gipsowe — województwo lubelskie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na najlepszy dobór tynków do rodzaju pracy, którą mamy wykonać. Pracujemy z tynkami gipsowymi, cementowo-wapiennymi oraz wieloma innymi, dbając o jakość materiałów. Przygotowujemy powierzchnie pod dalsze działania wykończeniowe, takie jak malowanie czy tapetowanie. Zachęcamy mieszkańców z województwa lubelskiego do korzystania z usług świadczonych przez specjalistów, a także do kontaktu w celu umówienia terminu wyceny. Zapraszamy!

tynki lubelskie